Yüksek Performanslı Oyun Kumanda Önerisi

Logitech F310 Oyun Kumandası

En iyi oyun kumandaları arasında yer alan bu model plastik bir dış kaplamaya sahiptir. Yuvarlak bir tasarımı olan ürünün üstünde bulunan tüm tuşlar kullanıcının isteği doğrultusunda görev bakımından değiştirilebilmektedir. Bu sayede kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 1.8 metre uzunluğunda kablosu bulunmaktadır. Ağırlık 181 gramdır. Usb kablolu özelliğe sahiptir. Sert tuşları olmasına rağmen kolay kullanım imkânı sunmaktadır.

Logitech F710 Oyun Kumandası

Kablosuz olarak tasarlanmış bir ürün olması sebebiyle rahat bir oyun oynama imkânı sunmaktadır. Çift titreşim özelliğine sahiptir. Oyunlarda yaşanan geri bildirim anlarında bu titreşim özelliği aktif hale dönüşmektedir. Tuşlardaki düzen kullanıcının isteği doğrultusunda değiştirilerek yeni görevlendirmeler yapılabilmektedir. Tasarımı sayesinde kolay kavrama özelliği sağlamaktadır.

Astro C40 TR Oyun Kumandası

En iyi oyun kumandaları arasında bulunmaktadır. Değiştirilebilir bir tuş takımına sahiptir. Kulaklık ile entegre edildiği takdirde beraber çalışma imkanı da sunmaktadır. Kişiselleştirilebilir bir tuş takımı bulunmaktadır. Tutuş açısından kolaylık sağlamaktadır.

Razer Wolverine Ultimate Oyun Kumandası

Her oyuncu için kolaylıkla değiştirilebilir bir tasarıma sahiptir. Işıklandırma sisteminden yararlanılmıştır. Tasarım açısından kolay ve rahat bir tasarım uygulanmıştır. Bu sayede uzun saatler boyunca kullanım imkânı sunmaktadır. Tuş takımında yer alan görevler isteğe göre yer değiştirilerek kullanılabilmektedir. 272 gram ağırlığa sahiptir. Usb kablosu ile bağlantı özelliğine sahiptir. Kablo uzunluğu yaklaşık olarak 3 metredir. Kablosuz herhangi bir özelliği bulunmamaktadır. Değiştirilebilir çubukları bulunmaktadır. D-pad özelliğine sahiptir.

Steam Controller Oyun Kumandası

Tuşlar ve kullanım kolaylığı sayesinde iyi bir oyun deneyimi sunmaktadır. Çok işlevli bir tasarıma sahiptir. Hassas bir tuş takımına sahiptir. Bilgisayarda çok uygun kullanım imkanı sunmaktadır.

Steel Series Stratus Duo Oyun Kumandası

Kablosuz bir şekilde çalıştığı gibi bluetooth bağlantısı ile de bağlanarak çalışabilmektedir. Uzun süreli dayanan pil ömrü bulunmaktadır. En az 20 saat dayanıklılık göstermektedir.

Nintendo Switch Pro Controller Oyun Kumandası

En iyi oyun kumandaları seçenekleri arasında bulunan bu model oyun kolu yarı şeffaf özelliğe sahiptir. Tasarımı açısından kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Şarj ömrü bakımından en az 40 saat dayanıklıdır.

Sony DualShock 4 V2 Oyun Kumandası

Üzerinde hareket sensörleri yerleştirilerek tasarlanmıştır. Bu sensörler aracılığıyla oyun sırasında oyunla bütünleşme durumu yaşanmaktadır. Bilgisayar dışında PS4 cihazıyla uyumlu olarak çalışmaktadır. Şarj bakımından uzun süre dayanıklıdır. Ayrıca kullanım sırasında da şarj olabilme özelliğine sahip olduğundan dolayı kesintisiz şekilde oyun oynanabilme imkânı sunmaktadır. Tasarım bakımından tutuş ve kavraması çok rahattır.

Microsoft Xbox Elite Oyun Kumandası

En kaliteli ve en iyi oyun kumandaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Birbirinden farklı renk ve tasarımlara sahip çeşitleri bulunmaktadır. Oyunlarda fazladan hız imkânı sağlaması sayesinde daha iyi oyun deneyimi sunmaktadır. Performans bakımından en üst düzey cihazlardandır. Kullanıcının istekleri doğrultusunda kumanda kişiselleşebilir özelliktedir. Uzun yıllar kullanıma uygun şekilde kaliteli malzemelerden faydalanılarak üretilmiştir. 348 gram ağırlığına sahiptir. Xbox Wireless bağlantı özelliğine sahiptir. 2 adet pille çalışmaktadır. Bileşenlerini değişim yapmak oldukça kolaydır. Haritalama yapabilmek için tamamlayıcı bir yazılım uygulanmıştır.

Xbox 360 Controller Oyun Kumandası

Titreşim özelliği ile donatılarak tasarlanmış bir sistem olması nedeni ile kaliteli bir oyun deneyimi sunmaktadır. Kablo kullanılarak tasarlanmış bir oyun kumandasıdır. 2,7 metre kablo uzunluğu bulunmaktadır. Oyun kumandası için kablo kısmında uygulanan telin esnek ve yumuşak olması sayesinde uzun ömürlü ve rahat bir kullanım imkanı sağlamaktadır. 345 gram ağırlığındadır. Bluetooth özelliği mevcuttur. 40 saat şarj dayanma özelliği bulunmaktadır. Çıkarılabilir şarj ünitesine sahiptir. Diğer kumandalara nazaran daha ağırdır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir