Gaming Monitörler Arasında En Çok Satanlar

1-James Donkey JD24FG1MS144 1MS 144Hz VA Panel Gaming Monitör

Gaming monitörler arasında en çok satan modeller listesinde yer almaktadır. 144hz yenileme hızına sahiptir. Bu yenileme hızı sayesinde aralıksız oyun oynama deneyimi sunmaktadır. 1 ms tepki süresi donma gibi teknik sorunlar oluşmasını engellemektedir. Va panel teknolojisi uygulanmış olması sebebiyle tüm oyunu renkli ve canlı göstermektedir. HDMI1.4*1 , DP 1,2*1 DVI*1, Jack çıkışına sahiptir. Bu sayede renk kayması olayı yaşanmamaktadır. Her açıdan pürüzsüz bir netliğe sahiptir. 0 derece ölü piksel garantisi sunmaktadır. Bu sayede toz ve kiri önlemektedir. Çoklu dil seçimi özelliğine sahiptir. LED ekrana sahiptir. 2.78 gram ağırlığa sahiptir.

2-Asus Tuf Gaming VG249Q Monitör

144hz yenileme hızına sahiptir. Full Hd ekran özelliğine sahiptir. Sahip olduğu üstün özellikler sayesinde en çok satan gaming monitörler arasındadır. Çok düşük hareket bulanıklığı özelliğine sahiptir. FreeSync teknolojisi uygulanmıştır. Bu sistem sayesinde ekranda oluşan yırtılmaları engellemektedir. Farklı yönlere çevrilme gibi özelliklere sahiptir. Özel bir tasarıma sahiptir. Shadow Boost özelliği bulunması sayesinde karanlık alanlar oluşmasını engellemektedir. NVIDIA GeForce ekran kartı kullanılmıştır.

3-LG 27GL650F-B Gaming Monitör

144hz yenileme hızına sahiptir. IPS ekran özelliği bulunmaktadır. Nvidia Sertifikalı ve G-Sync Uyumluluğu bulunan bir sistemdir. Donma ve yırtılma gibi olayları önlemektedir. Hızlı ve akıcı bir şekilde konuşma olanağı sunmaktadır. Adaptive-Sync (FreeSync) özelliği ile yüksek çözünürlük özelliğine sahiptir. HDR10 sayesinde parlak bir görünüm sağlamaktadır. SRGB %99 ile IPS sayesinde renk açısından canlılıklar oluşmaktadır. Böylece oyun sahneleri daha canlı görünmektedir. 1ms MBR sayesinde görsel anlamda akıcılık sağlamaktadır. Dinamik hareket senkronizasyonu özelliği aracılığı ile gaming monitörler arasında en çok satan modeller arasına girmiş bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde oyuna girişlerde geç kalma durumu olmamaktadır. Siyah dengeleyici bir sisteme sahiptir. Atış hassasiyeti için nişan imleci tasarlanmıştır.

4-AOC C24G1 23.6″ 1ms 144Hz FreeSync Premium WLED VA Full HD Curved Gaming Monitör

Full Hd ve 1500R kavisli bir ekrana sahiptir. Va paneli bulunmaktadır. AMD FreeSync Premium teknolojisi ile donatılmıştır. Görüntüyü keskinleştirerek daha net görüntüler vermektedir. En az 120hz yenileme hızına sahiptir. Dar ve çerçevesiz tasarımı sayesinde dikkat dağılmasını önlemektedir. Flicker Free sayesinde doğru akım uygulaması ile titreşen ışık seviyesini düzenlemektedir. Düşük mavi ışık teknolojisi bulunmaktadır.

5-James Donkey JD27FG1MS144 1MS 144Hz VA Panel Gaming Monitör

En çok satan gaming modeller arasında bulunan bu modelde hoparlör özelliği bulunmamaktadır.144hz yenileme hızına sahip olduğu için hızlı ve pürüzsüz bir ekran özelliği göstermektedir. 27 inç ekran büyüklüğüne sahiptir. Full Hd ekrana sahiptir. Flat ekran özelliğine sahiptir. Gerçekçi ve net bir görüntü kalitesi sunmaktadır. Düz ve ince bir tasarımı bulunmakta olduğundan renk kayması durumunu önlemektedir. Çoklu dil seçimi özelliğine sahiptir.

6-Philips 242E1GAJ 23.8″ 1ms 144Hz FreeSync Premium VA Full HD Gaming Monitör

Amd FreeSync ve 144Hz ekran teknolojisi sayesinde film gibi oyun kalitesi sunmaktadır. Va Led ekran teknolojisi sayesinde canlı ve parlak renklere sahiptir. 178 derece geniş ekran imkânı sunduğu için tamamen net görüntüler vermektedir. 1 ms MPRT sayesinde canlı ve akıcı oyun oynama olanağı sağlamaktadır. FPS sayesinde nişan alma ayarlarını hızlı yapabilme imkânı sunmaktadır. RTS ile belirli alanlar vurgulanmaktadır. Smart Frame ile her modda en iyi performans imkânı sunmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir