En Çok Tercih Edilen Gaming Kulaklıklar

Bu yazımızda sizlere oyun dünyasında en çok tercih edilen gaming kulaklıklardan bahsedeceğiz. Bu içeriğimizi okuduğunuzda piyasanın en çok tercih edilen ve beğenilen oyuncu kulaklıkları hakkında ayrıntılı şekilde bilgi edinmiş olacaksınız. Buradaki ürünlerin bir çoğu internetten online şekilde satın alınarak ister evinize, ister en yakın kargo şubesine, istersenizde şehrinizdeki otogar kargo bölümüne gönderilebilmektedir.

HyperX Cloud Stinger

En iyi gaming kulaklıklar arasında yer alan bir modeldir. Fiyatı bakımından gösterdiği performans oldukça iyidir. Sahip olduğu mikrofon sistemi tak çıkar özelliğe sahiptir. 18 hz 23 kHz kulaklık frekans tepkisi özelliğine sahiptir. 30 ohm kulaklık empedans değeri bulunmaktadır. 3,5 mm bağlantı özelliğine sahiptir. 275 gram ağırlığa sahiptir. 102 db nominal ses basınç seviyesi bulunmaktadır. Tek yönlü gürültü engelleme sistemi sayesinde oldukça kullanışlıdır. 50 hz 18 kHz mikrofon frekans tepkisi vermektedir. Stereo ses çıkışı özelliğine sahiptir.

Corsair HS50

En kaliteli ve uygun kulaklık modelleri arasında yer almaktadır. Gürültü engelleme teknolojisi ve diğer teknik özellikleri sayesinde sesleri net şekilde algılama imkânı sağlamakta olduğundan dolayı en iyi gaming kulaklıklar sıralamasında yer almaktadır. Tak çıkar özelliğine sahiptir. 3,5 mm bağlantı ara yüzü bulunmaktadır. 2.1 stereo ses çıkışı özelliğine sahiptir. 20 hz ile 20000 hz kulaklık frekans tepkisine sahiptir. 319 gr ağırlık da bulunmaktadır. 32 ohm empedans değeri bulunmaktadır. 10 hz 10000 hz mikrofon frekans tepkisi vermektedir.

HyperX Cloud Alpha

Çift odalı tasarımdan yararlanılarak üretilmiştir. Yüksek kalitede ses düzeyine sahiptir. Bas ve tiz ses gibi birbirinden farklı tonlardaki sesleri en iyi şekilde yansıtmaktadır. Ses yüksekliği açısından oldukça iyidir. 298 gram ağırlıkta bulunmaktadır. 13 hz 27 khz kulaklık frekans tepkisine sahiptir. 2 metre uzunluğunda uzatma kablosuna sahiptir. 65 ohm kulaklık empedansı bulunmaktadır. 1.3 metre esas uzunlukta kabloya sahiptir. 98 db ses basınç seviyesi özelliği bulunmaktadır.

Steelseries Arctis 5

En iyi gaming kulaklıklar arasında bulunan bir diğer modeldir. Kaliteli ve güçlü bir ses deneyimi sunmakta ve yaşatmaktadır. Mikrofon gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Dolby surround 7.1 channel ses çıkışı bulunmaktadır. Çift yönlü mikrofonu bulunmaktadır. 20 hz 22 kHz kulaklık frekans tepkisine sahiptir. 100 hz 10 kHz mikrofon frekans tepkisine sahiptir. 3 metre kulaklık kablosu bulunmaktadır. 98 db ses basınç seviyesine sahiptir. Led ışıklar kullanılarak tasarlanmıştır. 40 mm neodim driver özelliğine sahiptir.

Asus Stix Pro

Yüksek performans gösterme özelliğine sahip üst düzey bir kulaklıktır. Farklı bir görsel tasarıma sahiptir. Ses bakımından oldukça kaliteli sesler çıkarmaktadır. Bozulma ya da cızırdama gibi aksilikler yaşanmamaktadır. 60 mm Neodimyum mıknatıslı ses sürücüsü mevcuttur. Stereo ses üretimi yapmaktadır. 32 ohm empedans değerine sahiptir. Ses kontrol ve bağlantı işlevli uzaktan kumanda özelliğine sahiptir. Gürültü önleme teknolojisi ile donatılmış en iyi gaming kulaklıklar arasında yer almaktadır. 120 cm kablo uzunluğu bulunmaktadır. 98 db ses basınç şiddeti bulunmaktadır.

Mionix Nash 20

Kulaklık tasarımı esnasında kaliteli ürünlerden faydalanılarak rahat kullanım imkanı sunması açısından kullanışlı bir tasarım ile donatılmıştır. Kulakları rahatsız etmemekte ve ağrı oluşumu gibi sıkıntılar yaşatmamaktadır. 20 hz 2000 hz kulaklık ses frekans tepkisine sahiptir. 103 db ses basınç şiddeti bulunmaktadır. Kafa ölçüsüne göre ayarlanabilir başlık şeklinde tasarlanmıştır. 50 mm neodim driver bulunmaktadır. 32 ohm empedans değerine sahiptir.

Razer Tiamat 7.1 v2

Surround ses kalitesinden yararlanılarak tasarlanmış olması sinema ses sistemleri kadar iyi bir ses deneyimi yaşatmasını sağlamaktadır. 10 adet mıknatıslı ses sürücüsü bulunmaktadır. Her ses için birbirinden farklı sürücüler aktifleşerek kaliteli ses deneyimi yaşatmaktadır. Bu üstün özellikleri sayesinde en iyi gaming kulaklıklar arasında bulunmaktadır. 7.1 surround Dolby ses özelliğine sahiptir. Ses kontrol ünitesi bulunmaktadır. 16 ohm empedans değeri bulunmaktadır. 3 metre uzunluğunda örülü fiber kablosu bulunmaktadır. 118 db ses basınç değerine sahiptir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir